Klimatizácie 2v1: chladenie i kúrenie

Vedeli ste o tom, že s klímou od nás môžete mať doma príjemné prostredie v lete, ale aj teplo počas zimy? A to aktuálne za dostupné ceny, nakoľko kúrenie klimatizáciou je aktuálne jednou z najlacnejších foriem kúrenia. Je však potrebné ju správne nastaviť a vyčistiť. Buďte na chladnú jeseň a zimu pripravený! Nejde o žiadnu vedu, ani bájku. Prinášame funkčné riešenia pre všetkých. Nezabúdajte, že klimatizácia je v podstate tepelným čerpadlom, a 1kW zo siete môže priniesť až 5.5 kW tepla.

SINCLAIR 2x TERREL 25 kw 1

MONOSPLIT: Klíma do menšieho bytu

1 vnútorná + 1 vonkajšia jednotka. Tento typ je obľúbený najmä na chladenie a vykurovanie menších bytov v panelákoch alebo väčších priestorov pri voľbe vyššieho výkonu. Ideálny je keď chcete kúriť, alebo chladiť 1 až 2 miestnosti (pri správnom umiestnení).

MULTISPLIT klimatizácia aj do domuKlíma Mitsubishi aj na kúrenie | Klimy.netMULTISPLIT klimatizácia aj do domu

 

Pozrieť ponuku

 

 

MULTISPLIT: Vykúri aj väčší byt, dom či priestor

Multisplit klimatizácia je populárna v rodinných domoch či väčších bytoch. Dokáže účinne vychladiť/vykúriť viac miestností naraz. Inštalácia multisplit systému je ekonomicky výhodnejšia v porovnaní s nákupom niekoľkých samostatných kvalitných jednotiek. Bezstarostné a ekonomicky vyhodné vykurovenie a chladenie po celý rok.

Klíma na kúrenieKlimatizácia do rodinného domuVýkonná klimatizácia DAIKIN

 

Pozrieť ponuku

 

 

Ako pripraviť klimatizáciu na chladnú jeseň, zimu?

Kúrenie klimatizáciou je dnes jednou z najlacnejších foriem kúrenia. Je však potrebné ju vyčistiť a “prepnúť“ z režimu chladenia na kúrenie. Prečítajte si článok o tom, ako na domácu údržbu klimatizácie.

 

Získajte servis na rok 2023 zdarma.

Máte s klímou na kúrenie dobrú skúsenosť? Odporučte túto variantu kúrenia svojej rodine, priateľom a ak si kúpia klímu od nás, vy máte servis na náš účet! Teda zadarminko. Akcia platí do 15.12.2022. Ak ho potrebujete už teraz … Kontaktujte nás. 🙂